Avízo Bazar

Vaše zkušenosti a reakce

Martina P.
Dobrý den, předem mého e-mailu Vás zdravím. Chtěla bych jen pár slov k avízo bazárku na Černé louce. Byla jsem tam dne 23.11.2014 poprvé prodávat a jsem velice mile překvapena celou touto akcí :)
Jak s jednáním s Váma od prvopočátku co se informací a rezervace týče, tak potom také organizací a vůbec celou akcí! Určitě tohoto bazárku ještě využiji a samozřejmě doporučím jak maminkám k nákupu tak k prodeji :)
Hezký den a jsem s pozdravem Martina P.

Hanka K.
Minule jsem strašně dobře nakoupila!!! už se těším moc!!!!!!!!!!­!!!!!!!

Miluše S.
Jsem ráda, že Avízo přišlo s nápadem zorganizovat a uskutečnit MNB. Je to super, nakoupíte za pár korun a zároveň můžete i prodat věci, které už nepotřebujete. Ráda tam chodím. Milča.

Martina M. H.
Já mám tento bazarek moc ráda a vždy tam dobře nakoupím:-)

Petra P.
Je to super akce. Určo všichni přijďte. Za pár kaček nakoupíte super krásné oblečení! Tak neváhejte a zastavte se. Já tam budu na 100 %.

Žanet G.
A v sobotu se jde znovu prodávat na minibazar :-) už se těším :-)

Daniela H.
Maminky, minibazar je užasná věc zbavíte se věciček, vyděláte si penízky a za skvělé ceny nakoupíte zase znovu svým dětičkám co vám do oka padne. Moc ráda chodím prodávat je tam veselo a vždy to stojí za to. Určitě doporučuji.

Pavla P.
Přijďte si prodat, co již doma Vaše děti neunosí a zároveň nakoupit, vše potřebné pro Vaše zlatíčka. Super ceny, příjemní prodejci a hlavně bez kterých by to nešlo, no přeci bez Vás nakupujících maminek. Tak přijdte, neváhejte. Jsem prodejce a zároveň si vždy ráda něco hezkého koupím pro malou dcerku. Chci osobně poděkovat organizátorům p. Mirce a p.Simoně. Vždy usměvavé a plné elánu.
Všechny maminky zdravím Pavla P.

Hanka K.
Já na MNB chodím zásadně jen se 100 Kč v kapse :-DDDDDD!!! Posledně jsem vzala víc a udělala chybu :-DDDDDDDDD!

Anežka S.
Dnes 21.01.2012 jsem byla na MNB poprvé. Velmi se mi tato akce líbí. Určitě se zase zúčastním.

Petra H.
Barárek je skvělý. Ráda se účastním.

Jana B.
Ještě, že vás máme.

Simona Ch.
Vše super!!

Markéta B.
Vše OK!

Anežka S.
Paní Mirko, moc zdravím, dneska bylo moc fajn..:)) je to vždy přijemné odreagování a spestření sobotního dopoledne :)) Děkují vám že to děláte :))) at se daří…:)) A.

Pavlína U.
Děkuji za umožnění účastnit se avizominibazárku v Ostravě dne 18.2.2012 – tato akce byla pro mně přínosem nejen finančním, kdy se utržily penízky z prodeje věcí po mém synovi, zároveň povyražení s kamarádkou, která se účastnila prodeje se mnou – nákupem spousty krásných věcí pro syna a samozřejmně klábosením s ostatními maminkami se kterými jsme si dokonce i vyměnily pár receptů z naší kuchyně a povykládali o dětech – působilo to na mně jako příjemný relax s přivýdělkem :o)

Jana B.
Mirus paradni jizda dneska..diky moc!!.))

Renáta H.
Musím Vám říct, že bazárek je naprosto skvělý. Nakoupily jsme spoustu krásných věciček za zlomkové ceny. Pro maminy, které nebazírují na nových nepoužitých věcech skvělá příležitost, jak ušetřit nemalé penízky. Určitě jsem tam nebyla naposledy. A třeba se tam za nějakou dobu půjdu posadit zase já :-)

Miluše S.
Super dnešní akce, dobře nakoupeno i prodáno. Jako prodejce i jako nakupující max. spokojenost.
Všem doporučuji a těším se na další MNB!

Žaneta Koza B.
Super, dneska nakoupeno:o) parádní věc… doporučuji:o))

Romana R.
Bylo to super, hafo zboží, příjemné maminky :-)

Hedvika L.
Už se těším na další minibazarek:-) spokojenost nade vše :-)

Katka K.
Nakoupila jsem mnoho hezkých věciček a za super ceny. Už se těším na další bazárek .-)

Andrea S.
Minulý bazar jsem krásně nakoupila doporučuji všem maminkám.Těším se na příští bazarek:-)

Lucie H.
Díky za dnešní akci v Havířově:-))), jako prodavající jsem byla moc spokojená, příjemní nakupující a krásná tržba:-)))))))