Avízo Bazar

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

AVÍZO BAZAR se zavazuje chránit vaše soukromí a osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, a dalšími souvisejícími právními předpisy. V tomto prohlášení jsou uvedeny všechny informace a opatření, která používáme pro ochranu osobních údajů uživatelů našich stránek.

Přístupem a užitím stránek www.avizobazar.cz, www.kalendar.avizo.cz vyjadřujete svůj souhlas s postupy získávání a použití informací, které jsou v tomto prohlášení popsány.

ZÍSKÁVÁNÍ INFORMACÍ
Při registraci od vás můžeme požadovat osobní údaje jako jméno a příjmení, email nebo telefon. Tyto informace nám nemusíte sdělovat, bez nich vám ale nebudeme schopni poskytnout naše služby.

VYUŽÍVÁNÍ INFORMACÍ
Údaje získané od vás používáme pro registraci a rezervaci prodejního místa AVÍZO BAZARu, pro elektronické zasílání novinek a zařazení vašeho tipovacího lístku do soutěže.

VAŠE ÚDAJE JSOU V BEZPEČÍ
AVÍZO BAZAR se zavazuje zajistit bezpečnost vašich osobních údajů a zamezit jejich neoprávěnému shromaždování nebo jinému zneužívání. Plně dodržujeme všechna zákonná pravidla upravující nakládání s těmito daty.

Organizátorem AVÍZO BAZARu je Pavel Křimský, Krmelínská 1134, Brušperk, IČ: 66694001 a Michal Pospíšil, Záhumení 815, Vřesina, IČ: 64995895.